Obytná auta Hymer

Carado

Obytný vůz polointegrovaný 

Počet osob jízda/spaní: 4

Celková hmotnost: 3,5 t

Délka/šířka/výška: 743/232/291

Rok výroby: 2018

Kauce: 25 000 Kč

 

Pro všechny nabízené modely Vám postačí řidičský průkaz skupiny „B“, neboť celková hmotnost nepřesahuje 3 500 kg.

Všechna vozila, mají povinné ručení a zároveň jsou i havarijně pojištěna (se spoluúčastí  25 000 Kč). Havarijní pojištění, však neobsahuje krytí ztrát v případě odcizení osobních věci z vozidla (fotoaparát, notebook). Pojištění Vašich osobních věcí a zavazadel, proto prosím konzultujte s Vaší pojišťovnou.

Při převzetí obytného vozidla se skládá vratná kauce ve výši 25 000 Kč.

K uzavření smlouvy o pronájmu je zapotřebí platný občanský a řidičský průkaz skupiny B. Dále je nutná řidičská praxe min. 5 let.

V případě nehody je vždy nutno volat policii a sepsat protokol o nehodě s nákresem nebo pořídit o nehodě fotodokumentaci. Poté neprodleně zavolejte pronajímateli obytného vozu či přívěsu.

Během jízdy dbejte na to, aby všichni cestující byli připoutáni bezpečnostními pásy a volně se nepohybovali po voze, hrozí nebezpečí úrazu.

Dále prosím dbejte na to, aby odpadní nádrž i kazeta chemického WC byly vyprazdňovány na místech k tomu určených – nevyprazdňujte nádrže ve volné přírodě.

Servisní poplatek pro všechny vozy činní 2 420 Kč vč. DPH – obsahuje 2 plynové lahve, chemie do WC, speciální toaletní papír, příprava vozu.

Před vrácením vozu musí být vnitřní prostor vozidla řádně vyčištěn, venkovní plocha bez reklamních polepů, vyprázdněna odpadní nádrž. Zejména pak kazeta chemického WC musí být vyprázdněna a vypláchnuta. Při nevyčištění účtujeme poplatek 3 500 Kč vč. DPH 21%.

 

Krátkodobé zapůjčení: minimálně 3 dny